O ośrodku Walentyna

Wille Walentyna to kameralny kompleks z dużą ilością otwartej przestrzeni, placem zabaw, dużym basenem z leżakami i parasolami (bezpłatne), boiskiem do siatkówki i ogrodem. Panujący tu klimat wpływa pozytywnie na samopoczucie i gwarantuje świetną pogodę przez cały sezon. Jest to kompleks niewielki, więc przepadasz za dużymi obiektami raczej porównaj ceny hoteli i szukaj ofert noclegowych przez porównywarki, których nie brak w internecie.

Wille Walentyna szczególnie polecamy na wypoczynek rodzinny z dziećmi, które na pewno nie będą się tu nudziły. Odległość do plaży można pokonać spacerem w ok. 5 minut, a jest to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych plaż w Bułgarii! Plaża w Kraniewie jest szeroka, pokryta drobnym, białym piaskiem i ciągnie się przez kilka kilometrów, aż do miejscowości Albena na północy. Jest to wspaniałe miejsce na długie, wieczorne spacery!

Centrum miasteczka z dużym wyborem sklepów, restauracji oraz z bazarem, przystankiem autobusowym (regularne połączenie z Warną i Złotymi Piaskami) i apteką jest oddalone również o 4-5 minut spacerem. Jest to idealne miejsce na rodzinne, tanie wakacje, gdyż CENY W KRANIEWIE SĄ NIEPORÓWNYWALNIE NIŻSZE NIŻ W ZŁOTYCH PIASKACH CZY W SŁONECZNYM BRZEGU!

Wiele innych ofert wynajmu apartamentów domów i willi w Bułgarii można znaleźć także pod tym linkiem. Dzięki publikowanym tam ofertom będziecie Państwo mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami i firmami wynajmującymi kwatery nad Morzem Czarnym. Zapraszamy do korzystania!