Apartamenty

W kompleksie Walentyna oferujemy Państwu wynajem apartamentów 2, 3 i 4 pokojowych. Apartamenty są przestronne, a 3 i 4 pokojowe stanowią dwupoziomowe komfortowe mieszkania, przy czym apartament 4 pokojowy jest odrębnym segmentem „bliźniaka”.

Apartament typu 2+2 (2 pokojowy) może zakwaterować 5 osób, przy czym piąta osoba śpi na rozkładanej sofie w salonie. Apartament typu 4+2 (3 pokojowy) może zakwaterować 7 osób, przy czym jedna nocuje w salonie na rozkładanej sofie. Podobnie w przypadku apartamentu typu 6+2 (4 pokojowy), który może zakwaterować maksymalnie 9 osób. W każdym apartamencie są zapewnione ręczniki i pościel. Wszystkie są wyposażone w urządzenia, takie jak: kuchenka, telewizja satelitarna/kablowa, lodówka, kuchenka mikrofalowa, suszarka do ubrań, czajnik, dostęp do Wi-fi, sejf, telefon, telewizor.

Apartamenty są klimatyzowane i doskonale wyposażone, zadbane, czyste i w pełni umeblowane. Do dyspozycji gości w każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny ze wszelkimi narzędziami niezbędnymi do przygotowywania i spożywania posiłków.

Apartament 2+2: znajduje się na parterze. W środku jedna dwuosobowa sypialnia, pokój dzienny, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka. Apartament posiada taras.

Apartament 4+2: dwupoziomowy, prowadzą do niego schody. Na pierwszym piętrze jest podwójna sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny oraz łazienka. Na drugim piętrze znajduje się podwójna sypialnia oraz łazienka. Apartament posiada balkon.

Apartament 6+2: dwupoziomowy i stanowi jeden, niezależny segment „bliźniaka”. Na parterze znajduje się salon, aneks kuchenny, łazienka i sypialnia oraz taras. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie i łazienka, a także balkon. Dwie sypialnie posiadają łóżka małżeńskie, jedna sypialnia posiada dwa łóżka pojedyncze. Dodatkowo w dwóch sypialniach znajdują się rozkładane fotele służące jako pojedyncze łóżka.

Cały kompleks składa się z siedmiu budynków w zabudowie bliźniaczej położonych na bardzo dużej działce z basenem (leżaki i parasole), placem zabaw, boiskiem do siatkówki i ogrodzonym parkingiem. Na jego terenie znajduje się także niewielki budynek recepcji.